Wydawnictwo ExpertBooks. Aktualności - Wydawnictwo ExpertBooks

Przejdź do treści

Wydawnictwo ExpertBooks. Aktualności

Kontakt i inne...
Szkolenia on-line
Zapisz się na szkolenie on-line z pracy w programie Autodesk Inventor
Szkolenie internetowe jest prowadzone na żywo z użyciem aplikacji TeamViewer Meeting. Kursanci oglądają prezentację tematu, cel zadania i wykonują na swoich komputerach zaproponowane ćwiczenia. Prowadzący wykonuje ćwiczenia praktyczne równocześnie z uczestnikami. Wszyscy słyszą się nawzajem i mogą zadawać pytania prowadzącemu.
Szkolenie on-line z trenerem to najlepszy sposób na poznanie programu Autodesk Inventor. Więcej informacji...Nowość!
Jest już dostępny w sprzedaży ebook: Autodesk Inventor Professional 2022 START!
Książka Autodesk Inventor Professional 2022 START! to plik PDF o objętości ok. 32 MB. Ilustracje zamieszczone w ebooku są kolorowe, książka wykorzystuje mechanizm zakładek do łatwego przechodzenia w różne miejsca oraz aktywne linki.

W ksiażce zawarto kilka prostych projektów do samodzielnego wykonania, które wprowadzają początkującego użytkownika w styl pracy programu Autodesk Inventor. Ćwiczenia opracowano w wersji 2022 programu Inventor, ale do ich wykonania nie są potrzebne żadne pliki programu Inventor, co pozwala zastosować tę książkę w pracy z różnymi wersjami programu Inventor.
Więcej informacji o nowej książce znajdziesz tutaj...Nasza rekomendacja
Pakiet "Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2020 Professional" to jedyny na rynku, tak obszerny zestaw podręczników do nauki programu Autodesk Inventor 2020. Niniejszy pakiet książek oferuje ćwiczenia podstawowe i zaawansowane z zakresu modelowania części i zespołów, prezentuje moduły specjalistyczne zawarte w programie Autodesk Inventor Standard oraz Autodesk Inventor Professional, a także program Vault Basic 2020, do podstawowego zarządzania dokumentacją projektową.
Zobacz inne pakiety książek. Kliknij tutaj...


Konsulting, doradztwo CAD
Jesteś zainteresowany lepszym wykorzystaniem  systemu CAD w Twojej firmie?
Chcesz rozwinąć swoje umiejętności w posługiwaniu się systemem CAD? Zajrzyj tutaj...

©Copyright ExpertBooks 2020
Wszelkie prawa zastrzeżone
Bookmark and Share
Wróć do spisu treści