Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2014. Tom II. Kurs zaawansowany. Informacje o książce - Wydawnictwo ExpertBooks

Przejdź do treści

Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2014. Tom II. Kurs zaawansowany. Informacje o książce

Książki papierowe > Autodesk Inventor Professional > Zbiór ćwiczeń Autodesk Inventor 2014


Tytuł: Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2014. Tom II. Kurs zaawansowany

Autor: Fabian Stasiak
Data publikacji: 01.04.2014
ISBN:
978-83-939196-1-1    
Format: 19,5 x 27 cm
Liczba stron:
486
Miękka oprawa.
Druk czarno-biały, rodział 23 w kolorze.

Druk tylko na żądanie. Skontaktuj się z nami...
Spis treści w formacie PDF                        Opinie czytelników                   Wprowadzenie do Autodesk Inventor
Główne tematy:
Zaawansowane modelowanie części,  części wielobryłowe, projektowanie z blach, konstrukcje spawane, konstrukcje z kształtowników, Design Accelerator, Content Center, prezentacje montażowe, wizualizacja, parametryzacja, adaptacyjność, komponenty pochodne, reprezentacje pozycyjne, reprezentacje poziomu szczegółowości, iFeature, iPart, iAssemblies, iCopy, iLogic, granice automatyczne, analiza powierzchni i inne.

Dodatkowo, analiza wytrzymałości z użyciem MES, z pakietu Autodesk Inventor Professional 2014.

Poniżej przedstawione są ilustracje wybranych przykładów wykorzystywanych w ćwiczeniach.


Zbiór ćwiczeń. Autodesk® Inventor® 2014. Tom II. Kurs zaawansowany to podręcznik przeznaczony jest dla tych użytkowników programu Autodesk Inventor, którzy poznali już zasady pracy w tym programie i chcą lepiej wykorzystać bardziej zaawansowane możliwości programu oraz profesjonalnie osadzić to narzędzie projektowania w swoim miejscu pracy. W tym podręczniku zgromadzono materiał prezentujący, na prostych przykładach do samodzielnego wykonania, zaawansowane narzędzia programu Autodesk Inventor 2014, których wdrożenie pozwala na zautomatyzowanie prac projektowych i realizację specjalistycznych zadań z zakres projektowania maszyn i urządzeń oraz oprzyrządowania technologicznego
Opinie czytelników o książce "Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2014. Tom II. Kurs zaawansowany"


Szanowny Czytelniku!
Zależy nam na ulepszaniu naszych publikacji. Jeżeli zapoznałeś się już z książką Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2014. Tom II. Kurs zaawansowany i masz swoje uwagi oraz spostrzeżenia, którymi chciałbyś się podzielić z innymi, to przeslij je na adres email:

Jeżeli wyrazisz zgodę na opublikowanie swojej opinii to zostanie ona umieszczona na tej stronie.

Opinie przesłane przez czytelników:

Zakupione książki:
Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2014. Tom I. Kurs podstawowy
Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2014. Tom II. Kurs zaawansowany

Książki zawierają bardzo dużą ilość dobrze dobranych i praktycznych przykładów wykorzystania oprogramowania Autodesk Inventor. Autor w sposób przystępny wyjaśnia tajniki wykorzystywanych narzędzi do budowy realnych projektów. Po zapoznaniu się z treścią można zrealizować praktycznie każdy projekt, a ograniczeniem jest jedynie własna wyobraźnia.

Książka była polecona podczas kursu Inventora, jako napisana przez wieloletniego praktyka, który na uczy obsługi programu na przykładach praktycznych, a nie wyssanych z palca, czy tworzonych na siłę. Myślę, że zarówno treść, jak i ćwiczenia są bardzo pomocne w nauce, czy w pracy. Materiał jest zrozumiały, jest bardzo dużo przykładów użycia poszczególnych narzędzi przy realizacji projektów.

Jeżeli miałbym jakieś życzenia, co do przyszłych publikacji Autora to więcej złożonych projektów "od szkicu, poprzez analizy MES, do wręcz wytworzenia", uważam, że na takich materiałach najlepiej się uczyć.

Z poważaniem,
Wojciech Ślęzak  


 
Książka napisana w sposób czytelny i jasny tego czego mi brakuje to do MES jakiegoś opisu z interpretacja wyników. Rozumiem ze zagadnienie jest szerokie ale parę zdań kierunkowych by się przydało.

Roman Tokarski

Zobacz wątek na forum CAD.PL:

oraz
Wróć do spisu treści