Wydawnictwo ExpertBooks. Aktualności - Wydawnictwo ExpertBooks

Przejdź do treści

Wydawnictwo ExpertBooks. Aktualności

Kontakt i inne
Nowość wydawnicza
Książka AutoCAD® LT 2018 w projektowaniu mechaniki jest przeznaczona dla konstruktorów z branży mechanicznej, którzy w swojej pracy intensywnie wykorzystują program AutoCAD LT. W tej książce położono szczególny nacisk na pokazanie funkcji i technik pracy oferowanych przez program AutoCAD LT, które będą wspomagać tworzenie dokumentacji rysunkowej charakterystycznej dla branży mechanicznej.


Nasza rekomendacja
Pakiet "Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2017 Professional" to jedyny na rynku, tak obszerny zestaw podręczników do nauki programu Autodesk Inventor 2017. Niniejszy pakiet książek oferuje ćwiczenia podstawowe i zaawansowane z zakresu modelowania części i zespołów, prezentuje moduły specjalistyczne zawarte w programie Autodesk Inventor Standard oraz Autodesk Inventor Professional, a także program Vault Basic 2017, do podstawowego zarządzania dokumentacją projektową.


Konsulting, doradztwo CAD
Jesteś zainteresowany lepszym wykorzystaniem  systemu CAD w Twojej firmie? Chcesz rozwinąć swoje umiejętności w posługiwaniu się systemem CAD?
Zajrzyj tutaj...


Wróć do spisu treści