Wydawnictwo ExpertBooks. Aktualności - Wydawnictwo ExpertBooks

Przejdź do treści

Wydawnictwo ExpertBooks. Aktualności

Kontakt i inne
Przerwa urlopowa
W dn. 15.02 - 24.02 mamy przerwę urlopową. Wszystkie zamówienia, które w tym czasie zostaną złożone będa realizowane od dn. 25.02.2019. Wszystkie zamówienia będą rejestrowane, ale potwierdzenie przyjęcia zamówienia będzie wysyłane z opóźnieniem ok. 1 dnia roboczego. Na bieżąco nasze publikacje są dostępne w księgarniach współpracujących.

Konsulting, doradztwo CAD
Jesteś zainteresowany lepszym wykorzystaniem  systemu CAD w Twojej firmie? Chcesz rozwinąć swoje umiejętności w posługiwaniu się systemem CAD? Zajrzyj tutaj...


Nowość wydawnicza
Są już dostępne podręczniki z serii "Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2018". To najbardziej obszerne podręczniki o systemie Autodesk Inventor 2018 dostępne na polskim rynku. Kliknij w link, aby dowiedzieć się więcej o konkretnej książce:

Nowość wydawnicza
Książka AutoCAD® LT 2018 w projektowaniu mechaniki jest przeznaczona dla konstruktorów z branży mechanicznej, którzy w swojej pracy intensywnie wykorzystują program AutoCAD LT. W tej książce położono szczególny nacisk na pokazanie funkcji i technik pracy oferowanych przez program AutoCAD LT, które będą wspomagać tworzenie dokumentacji rysunkowej charakterystycznej dla branży mechanicznej.


Nasza rekomendacja
Pakiet "Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2018 Professional" to jedyny na rynku, tak obszerny zestaw podręczników do nauki programu Autodesk Inventor 2018. Niniejszy pakiet książek oferuje ćwiczenia podstawowe i zaawansowane z zakresu modelowania części i zespołów, prezentuje moduły specjalistyczne zawarte w programie Autodesk Inventor Standard oraz Autodesk Inventor Professional, a także program Vault Basic 2018, do podstawowego zarządzania dokumentacją projektową.


Wróć do spisu treści