Autodesk Inventor START! Informacje podstawowe - Wydawnictwo ExpertBooks

Przejdź do treści

Autodesk Inventor START! Informacje podstawowe

Nasze książki > Autodesk Inventor START!


Tytuł: Autodesk Inventor. START!

Autor: Fabian Stasiak
Data publikacji: 26.05.2008
ISBN:
978-83-924558-1-3
Format: 19,5 x 27 cm
Liczba stron:
275
Miękka oprawa. Druk czarno-białyNakład wyczerpany.

Niniejszy podręcznik skierowany jest do początkującego użytkownika programu Autodesk Inventor. Zastosowana tutaj forma zestawu kilku prostych projektów do samodzielnego wykonania, z dokładnym opisem kroków, pozwala w krótkim czasie zapoznać się z podstawami obsługi programu Autodesk Inventor i samodzielnie rozpocząć wykorzystywanie tego programu w codziennej pracy

Zestaw ćwiczeń zamieszczony w tym podręczniku został opracowany w polskiej wersji językowej programu Autodesk Inventor 2008, jednakże wszystkie ćwiczenia mogą być z powodzeniem wykonane w programie Autodesk Inventor 2009. Istotne różnice pomiędzy wersjami oprogramowania zostały wyróżnione i opisane.

Podręcznik ten może być także wykorzystany w nauce programu Autodesk Inventor 2010, po tymczasowym przełączeniu nowego interfejsu obsługi Inventor 2010 na interfejs klasyczny, taki jak w wersji 2009 i wcześniejszej. Zobacz temat Interfejs programu Inventor 2010, aby dowiedzieć się więcej.


Książka Autodesk Inventor. START! to:

  • Wzorcowy podręcznik dla początkujących

  • Pięć projektów obejmujących w sumie ponad 40 ćwiczeń.

  • Dokładny opis kroków w ćwiczeniach.

  • Podręcznik do samodzielnej nauki programu.

Cechą szczególną podręcznika Autodesk Inventor START! jest brak przygotowanych wcześniej plików ćwiczeniowych, co pozwala czytelnikowi na całkowicie samodzielne wykonanie wszystkich projektów ćwiczeniowych rozpoczynając pracę nad każdym projektem od zera.

Zawarty w podręczniku zestaw tematów obejmuje podstawowe narzędzia i techniki pracy programu Autodesk Inventor i stanowi dobrą podstawę do dalszego samodzielnego poznawania tego narzędzia pracy. Zastosowana tutaj forma zestawu kilku prostych projektów do samodzielnego wykonania, z dokładnym opisem kroków, pozwala w krótkim czasie zapoznać się z podstawami obsługi programu Autodesk Inventor i samodzielnie rozpocząć wykorzystywanie tego oprogramowania w codziennej pracy.

Główne tematy:
Modelowanie części i zespołów, adaptacyjność części i zespołów, wykorzystanie biblioteki Content Center, tworzenie dokumentacji rysunkowej 2D, elementy iFeature, biblioteki iPart, iAssembly, wiązania iMate, prezentacje montażowe, modelowanie z blachy, projektowanie z kształtowników stalowych, spawanie, wałki, połączenia śrubowe, połączenia wpustowe, przekładnie zębate, konfiguracja tabliczki rysunkowej i wiele innych
.

©Copyright ExpertBooks 2019
Wszelkie prawa zastrzeżone
Wróć do spisu treści