Zbiór ćwiczeń AutodeskInventor 2012. Opinie czytelników - Wydawnictwo ExpertBooks

Przejdź do treści

Zbiór ćwiczeń AutodeskInventor 2012. Opinie czytelników

Nasze książki > Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2012


Szanowny Czytelniku!
Zależy nam bardzo na ulepszaniu naszych publikacji. Jeżeli zapoznałeś się już z książką Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2012
i masz swoje uwagi oraz spostrzeżenia, którymi chciałbyś się podzielić z innymi, to przyśli swoją opinię o tej książce na adres:Twoja rzeczowa, podpisana opinia o książce zostanie zamieszczona na tej stronie.


Opinie nadesłane przez czytelników:

Książka powinna stać się obowiązkową lekturą przy nauce programu. Zawarta w niej treść jak i materiały na płycie DVD razem stanowią doskonałe połączenie pozwalające na natychmiastowe użycie danej funkcji programu. Każde ćwiczenie zostało napisane w taki sposób, że nie jest konieczna znajomość pozostałych. Bardzo pomocne są rysunki ikon na lewym marginesie, które należy kliknąć w programie żeby wykonać całe ćwiczenie. Idealna książka dla samouków. Naprawdę polecam !!

mgr inż. Mariusz Tulej
Politechnika Wrocławska

Zobacz wątek na forum CAD.pl, kliknij tutaj...
W mojej opinii książka jest napisana fachowo i profesjonalnie. Wszystkie zadania są napisane przyjaznym językiem oraz opisane tak, że z wykonywaniem poleceń nie ma najmniejszego problemu. Każde ćwiczenie oparte jest na praktycznych przykładach z wykorzystaniem zróżnicowanych technologii wytwarzania przyszłego elementu. Do tego zadania są naprawdę ciekawe. Idealna dla samouków i jest w stanie zastąpić profesjonalne szkolenie. Dzięki niej opanowałem modelowanie w Autodesk Inventor i zdobyłem pracę jako konstruktor mechanik. Gorąco polecam!

Życzę dalszych sukcesów w tworzeniu kolejnych pozycji do Autodesk Inventor i dziękuję za możliwość rozwoju z Państwa książką.

​Pozdrawiam
​mgr inż. ​Daniel Kusz
©Copyright ExpertBooks 2019
Wszelkie prawa zastrzeżone
Wróć do spisu treści