Autodesk Inventor START! Opinie czytelników - Wydawnictwo ExpertBooks

Przejdź do treści

Autodesk Inventor START! Opinie czytelników

Nasze książki > Autodesk Inventor START!


Szanowny Czytelniku!
Zależy nam bardzo na ulepszaniu naszych publikacji. Jeżeli zapoznałeś się już z książką Autodesk Inventor 2012.START!
i masz swoje uwagi oraz spostrzeżenia, którymi chciałbyś się podzielić z innymi, to przyśli swoją opinię o tej książce na adres:


Twoja rzeczowa, podpisana opinia o książce zostanie zamieszczona na tej stronie.

Podręcznik „Autodesk Inventor START” spełnił moje oczekiwania.
Pożądana byłaby jednak wersja kolorowa, a także załączenie plików ćwiczeniowych.
(...)
Jedyną rzeczą utrudniającą w niektórych przypadkach wykonywanie ćwiczeń, jest brak wyraźnego tekstowego oddzielenia początkowego zdania o wykonywaniu czynności projektowej od instrukcji wykonywania kroków.
Pozdrowienia,
Krzysztof Carbol.


Witam.
Jestem na samym początku pracy z Inventorem i potrzebowałem dobrego podręcznika który by mnie poprowadził za rękę. Po długich poszukiwaniach znalazłem książkę Autodesk Inventor. START!. I muszę powiedzieć że jest to dokładnie to czego szukałem, wszystko jest dokładnie wytłumaczone i pokazane na licznych rysunkach. Ksiązka mimo ze jest to podręcznik dla początkujących opisuje wiele ważnych funkcji programu, materiał w niej zawarty pozwala na samodzielne stworzenie niedużego projektu oraz przygotowanie jego dokumentacji technicznej. Szczerze polecam te książkę wszystkim którzy zaczynają od zera.
Pozdrawiam.
Macias

Witam!
Podręcznik jest OK, dzięki niemu poznałem Inventora w stopniu podstawowym.
Zabrakło mi informacji o konfigurowaniu Inventora, zbyt mało info o dostosowywaniu już wygenerowanych rysunków (rzutów) zarówno za pośrednictwem stylów jak i z użyciem np AutoCADa.
Chciałbym aby podręcznik (może w kolejnej części) zawierał wiecej info o możliwości tworzenia zaawansowanych wizualizacji, renderowania, pracy z oświetleniem itd.
Pozdrawiam!
Adam Wojtasiewicz


©Copyright ExpertBooks 2019
Wszelkie prawa zastrzeżone
Wróć do spisu treści